GİB Onaylı

Mikrokom GMS.NET E-Defter yazılımı Ekim 2014 tarihinde Gelir İdaresi Başkanlığı’nın uyumlu programlar listesinde yayınlanmıştır. 2015 yılı içerisinde 1400 e yakın firmanın E-Defter leri programımız tarafından hazırlanmaktadır.

Ekonomik

GMS.Net E-Defter yazılımı benzerlerine göre düşük fiyatı ile maliyet avantajı sağlar. Son serece makul bir bedeli (1350 TL + Kdv) ödeyerek sahip olabilirsiniz. Programı ilk defa satın aldığınızda ödediğiniz ücrete yerinde kurulum ve yerinde eğitim hizmetimiz ile bir yıl boyunca çıkacak olan güncellemeler ile uzak bağlantı ile destek hizmetimiz dahildir. Sonraki yıllarda ise çok uygun fiyatlarla destek ve güncelleme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Güvenli

Kritik muhasebe verilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmak zorunda kalmadan kendi bilgisayarınızda oluşturup bulutta yedekleyebilirsiniz.

Kapsamlı

GMS.Net E-Defter, sadece e-defter oluşturan bir modül değil, kapsamlı bir e-Defter paketidir. Örneğin eski alışkanlıklarınızı değiştirmeden girmiş olduğunuz fişleri kolayca e-defter kurallarına uygun fişlere dönüştürebilirsiniz

E-Defter Lisanları Taşınabiliyor

GMS.NET E-Defter programının en büyük avantajlarından biri de lisanslı E-Defter kullanıcısı olan bir firmanın e-defter ve beratları GMS.NET kurulu olan herhangi bir bilgisayarda da hazırlanabilmektedir.

Lisanslama Modeli

GMS.Net E-Defter yazılımı lisans ücretleri bir mükellefe ait bir defter bazındadır. GMS.Net E-Defter yazılımı, GMS.Net Genel Muhasebe Modülü le birlikte çalışır. GMS.Net Genel Muhasebe lisansı olmayan kullanıcı, GMS.Net E-Defter lisansı satın alamaz. GMS.Net Genel Muhasebe Modülü, Müşavir Paket’in bir parçası olmakla birlikte tek başına da lisanslanabilmektedir.