YASALAR

5651 Loglama

wifiburada-loglama5651 sayılı kanun, internet ortamında yapılan yayınların düzenlenmesi ve bu yayınlar yoluyla işlenen suçlarla mücadele edilmesi hakkında çıkarılmış bir kanundur. 5651 sayılı kanuna göre loglama internet erişimi sunan kurum ya da kişilerin sundukları hizmeti kullanan kişilerin hareketlerini kaydedebileceği bir sistemdir. Bu durum, 5651 sayılı kanun ile birlikte zorunlu hale getirilmiştir. Loglamanın yapılmaması durumunda bu internet erişimi üzerinden gerçekleşen bütün işlemler hizmeti sunan kişinin sorumluluğundadır. Bu kanun, internet paylaşımı yapan işletmeleri koruma amaçlı çıkarılmıştır. Wi-fi Burada cihazınızı, teknik bilgi ve teknik personele gerek duymadan, işletmenizde bulunan modeminize bağlayarak, yasaya uygun bir sisteme kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Edinin

Wİ-Fİ Burada Nedir?

K.V.K.K.

wifiburada-etk
Wi-fi Burada tarafından hizmet ve ürün sunduğumuz müşterilerden elde edilen kişisel veriler 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) ve ilgili diğer mevzuatlar kapsamında tarafımızca işlenmektedir. İşleme; KVKK’nın 3. maddesinde yer alan kişisel verilerin kaydedilmesi, depolanması, muhafaza edilmesi, değiştirilmesi, yeniden düzenlenmesi, açıklanması, aktarılması, devralınması, elde edilebilir hâle getirilmesi, sınıflandırılması işlemleri şeklindeki detaylarla tanımlanmıştır.

Elektronik Ticaret Kanunu (E.T.K)

wifiburada-etkWi-fi Burada, 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkındaki Kanun ve Yönetmelik maddelerine bağlı bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir. Sisteme kayıt işlemleri sırasında toplanılan iletişim bilgileri izinli olarak kabul edilmektedir. Bu izinlerin ispatının yükümlülüğü ise göndericilerdedir.

ÖZELLİKLER

KAMPANYA YÖNETİMİ

wifiburada-kampanyaİşletmenizin internet ağına Wi-fi Burada hizmeti ile bağlanan kullanıcılara, işletmenize özel kampanya ve teklifleri anket ve sms yoluyla iletebilirsiniz. Wi-fİ Burada kullanarak, işletmenizde bulunan müşterilerinize özel teklifler, promosyonlar, indirimler sunabilir, müşteri memnuniyeti açısından oluşturduğunuz anketlere cevap alabilir, sms gönderimi yaparak müşterilerinizi işletmeniz hakkında bilgilendirebilirsiniz.
Kampanya Yönetimi ile işletmenize yeni bir gelir modeli yaratabilir, güvenli ve hızlı internet hizmeti ile müşterilerinize kaliteli hizmet sunabilirsiniz.

ANKET YÖNETİMİ

wifiburada-etk
Wi-fi Burada’nın işletmenize müşteri memnuniyeti açısından değer katacağı önemli noktalardan bir tanesi de Anket Yönetimi’dir. Wi-fi Burada’nın işletmenize özel oluşturduğu panel aracılığıyla, işletmenizle ilgili yorumlanmaya açık konular hakkında anketler oluşturabilir, müşterilerinizle bu anketleri paylaşabilir ve anket sonuçlarına göre işletmenizi hizmet kalitesi açısından bir adım ileriye taşıyabilirsiniz.

ÖNERİ ŞİKAYET

wifiburada-öneriİşletmenizdeki internet hizmetinden yararlanan müşterilerin karşılaştığı problemler, işletmenize dair öneriler ve olumlu olumsuz her türlü geri bildirimler konusunda Wi-fi Burada yanınızda. Wi-fi Burada’nın oluşturduğu Öneri & Şikayet paneli ile müşteri geri bildirimlerini takip edebilir, çözüm odaklı bir işletme olduğunuzu müşterilerinize gösterebilirsiniz.

DOĞRULAMA SEÇENEKLERİ

wifiburada-dogrulamaMüşterileriniz hangi cihaz modelini kullanıyor olursa olsun, Wi-fi Burada’ya kolaylıkla bağlanabilir. İşletmenizde bulunan müşterinin, kendi cihazından (Akıllı Telefon, Laptop, Tablet) Wi-fi cihazları menüsüne girmesi ve Wi-fi Burada’yı bağlantı noktası olarak seçmesininin ardından, sistem kullanıcıları kayıt ve doğrulama sayfasına yönlendirmektedir. Müşterileriniz, internete güvenli bir şekilde bağlanabilmek için isim, soyisim, cep telefonu ve mail adresi ile sisteme üye olarak, sms doğrulaması sonrası sisteme giriş yapabilir.
Üyelik işlemini gerçekleştiren müşterileriniz, sonraki dönemlerde tekrar işletmenize geldiğinde veya tüm Türkiye’de bulunan Wi-fi Burada bağlantılarına girmek istediğinde ikinci bir doğrulama adımına ihtiyaç duymadan internet hizmetinden kolaylıkla faydalanabilir.

KULLANICI YÖNETİMİ

wifiburada-kullaniciİşletmenizin internet ağına Wi-fi Burada hizmeti ile bağlanan kullanıcılara, işletmenize özel kampanya ve teklifleri anket ve sms yoluyla iletebilirsiniz. Wi-fİ Burada kullanarak, işletmenizde bulunan müşterilerinize özel teklifler, promosyonlar, indirimler sunabilir, müşteri memnuniyeti açısından oluşturduğunuz anketlere cevap alabilir, sms gönderimi yaparak müşterilerinizi işletmeniz hakkında bilgilendirebilirsiniz. Kampanya Yönetimi ile işletmenize yeni bir gelir modeli yaratabilir, güvenli ve hızlı internet hizmeti ile müşterilerinize kaliteli hizmet sunabilirsiniz.

KARŞILAMA EKRANI

wifiburada-karsilamaWi-fi Burada hizmeti sayesinde, işletmenize gelen ve internet bağlantısını Wifi Burada üzerinden yapan müşterilerinize özel karşılama ekranları oluşturarak, işletmenize özel, tamamen kişiselleştirilmiş bir alan yaratabilirsiniz. Markalaşma yolunda güçlü bir iletişim diline sahip olmak için yabancı dil desteğini de içinde barındıran, mobil deneyime uyumlu karşılama portalları oluşturabilirsiniz.

GELİŞMİŞ RAPORLAMA

wifiburada-raporlamaWi-fi Burada ile işletmenize gelen ve internet hizmetinizden yararlanan müşterilerinizin internet kullanım grafiğini, toplam trafik yoğunluğunu, gün içerinde kaç kişinin internet hizmetinizden faydalandığını kolaylıkla görebilirsiniz. Bu bilgilere ek olarak, internet hizmetinizden yararlanan müşterilerinizin demografik bilgilerine de erişebilir ve olası kampanyalarınızdan müşterilerinizi haberdar
edebilirsiniz.

GÜVENLİK

wifiburada-guvenlikİşletmenizdeki Wi-fi ağına bağlanarak internet paylaşımınızdan yararlanan müşterilerin karşılama portalına nasıl gireceğinin seçilmesi, telefon numarası ile giriş,telefon ve e-postayla kullanıcı hesabı doğrulaması gibi adımlarını belirleyebilirsiniz. Veri trafiği söz konusu olduğunda güvenlik adımlarının önemi de artmaktadır, bu yüzden Wi-fi Burada ile güvenli internet hizmetini müşterilerinizle kolaylıkla buluşturabilirsiniz.

VERİ ENTEGRASYONU

wifiburada-entegrasyonWi-fi Burada’nın rahat anlaşılan gösterge panelindeki verilere kolaylıkla erişebilir, esnek filtreler ile odak veri çıkarımı yapabilirsiniz. Tüm bu veriler ışığında işletmenizin faaliyet alanını genişletebilir, kullanıcı deneyimlerinin size göstermiş olduğu verilerle, gelir modeli oluşturacak yapıda çalışma prensipleri geliştirebilirsiniz. Wi-fi Burada, sunmuş olduğu tüm hizmetleri ile işletmenizin müşteri memnuniyeti açısından gelişmesini, yeni gelir modelleri oluşturulmasını sağlamaya hedeflemektedir.

KURULUM NASIL YAPILIR?

wifiburada-kurulumWi-fi Burada, çözüm odaklı geliştirilen yazılımı sayesinde size kolay kullanım ve rahatlık sunuyor. Bu rahatlığa ulaşmanın yolu ise Wi-fi Burada cihazınızı önce adaptör fişine takmak sonrasında ise network kablosunu modeme bağladığınızdan emin olmak. Bu adımları gerçekleştirdiğinizde Wi-fi Burada’nın size sunmuş olduğu hizmetten kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Kolay kurulum ve hızlı hizmet sayesinde iş yerinizde ve yaşadığınız alandaki interneti kolaylıkla paylaşıma hazır hale gelebilirsiniz.

Üyelik

wifiburada-kurulum-uyelikWi-fi Burada’ya üye olmak için sitemizdeki adımları takip edebilir, detaylı bilgi almak için ofisimizi arayabilir veya mail yoluyla bize ulaşarak üyelik hakkında detayları öğrenebilir ve hızlı bir şekilde üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Hızlı Kurulum

wifiburada-kurulum-hizliÜyelik aşamasını tamamladıktan sonra adresinize gelen Wi-fi Burada cihazınıza ait adaptörü fişe taktığınız ve network kablosunu modeme bağladınız andan itibaren hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İnternetinizi Güvenle Paylaşın

wifiburada-kurulum-kullaninWi-fi Burada cihazınızın kurulum aşamasını tamamladıktan sonra internetinizi kolaylıkla müşterilerinizle paylaşabiliyor olursunuz. Herhangi ekstra bir güvenlik önlemine gerek duymaksızın Wi-fi Burada güvencesiyle tüm yasal gereklilikleri yerine getirdiğinizden emin bir şekilde çalışmanıza devam edebilirsiniz.

TÜM CİHAZLARLA TAM UYUMLU

Wi-fi Burada sistemlerini, işletmenizde kullanmış olduğunuz tüm cihazlar ile tam uyumlu halde çalıştırabilirsiniz. Bu uyum sayesinde müşterilerinizin yapması gereken tek şey Wi-fi Burada bağlantısını seçmek ve üye giriş yapmak olacaktır.
wifiburada-uyumlu