QR KODLU MENÜ

wibu-detail-1
qr-codeKağıt menüler devrini Wibu ile kapatarak QR kodlu dijital menülere geçiş yapın! İşletmenizdeki size özel tanımladığımız benzersiz QR kodlarını yerleştirerek, sizi tercih eden müşterilernizin sipariş adımlarını kolaylaştırın.
  • Kamera yardımıyla menünüze kolay erişim sağlayın!
  • QR kodu kolaylığı ile kağıt menülerin yarattığı yıpranmışlık hissinden işletmenizi kurtarın!
  • Menünüze yenilik kazandırın

KARŞILAMA EKRANI

qr-codeWibu hizmeti sayesinde, işletmenize gelen müşterilerinize özel karşılama ekranları oluşturarak, işletmenize özel, tamamen kişiselleştirilmiş bir alan yaratabilirsiniz. Markalaşma yolunda güçlü bir iletişim diline sahip olmak için yabancı dil desteğini de içinde barındıran, mobil deneyime uyumlu karşılama portalları oluşturabilirsiniz.

ANKET YÖNETİMİ

wibu-detail-2
qr-code
Wibu’nun işletmenize müşteri memnuniyeti açısından değer katacağı önemli noktalardan bir tanesi de Ankey Yönetimi’dir. İşletmenize özel oluşturduğumuz panel aracılığıyla, işletmenizle ilgili yorumlamaya açık konular hakkında anketler oluşturabilir, müşterilerinizle bu anketleri paylaşabilir ve anket sonuçlarına göre işletmenizi hizmet kalitesi açısından bir adım ileriye taşıyabilirsiniz.

GELİŞMİŞ RAPORLAMA

wibu-detail-3
qr-codeWibu ile işletmenize gelen ve hizmetlerinizden yararlanan müşterilerinizin, internet kullanım grafiğini, toplam trafik yoğunluğunu, gün içerisinde kaç kişinin hizmetinizden faydalandığını kolaylıkla görebilirsiniz. Bu bilgilere ek olarak, internet hizmetinden yararlanan müşterilerinizin demografik bölgelerine de erişebilir ve düzenleyeceğiniz kampanyalarınızdan müşterilerinizi haberdar edebilirsiniz. Menünüzde en çok tercih edilen ürünlerden, verilen siparişlerin detaylarına bu raporlamalar sayesinde ulaşabilir, müşteri tercihleri konusunda bilgi sahibi olarak menünüzü çok daha iyi yönetebilirsiniz.
Wibu tarafından hizmet ve ürün sunduğumuz müşterilerden elde edilen kişisel veriler 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) ve ilgili diğer mevzuatlar kapsamında tarafımızca işlenmektedir. İşleme; KVKK’nın 3. maddesinde yer alan kişisel verilerin kaydedilmesi, depolanması, muhafaza edilmesi, değiştirilmesi, yeniden düzenlenmesi, açıklanması, aktarılması, devralınması, elde edilebilir hâle getirilmesi, sınıflandırılması işlemleri şeklindeki detaylarla tanımlanmıştır.
wibu, 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkındaki Kanun ve Yönetmelik maddelerine bağlı bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir. Sisteme kayıt işlemleri sırasında toplanılan iletişim bilgileri izinli olarak kabul edilmektedir. Bu izinlerin ispatının yükümlülüğü ise göndericilerdedir.

HIZLI GÜNCELLEME

wibu-detail-4
qr-codeKağıt menülerinizin kullanışlılığını yitirdiği en önemli nokta güncelliktir. Dijital ortamda düzenlenemeyen bu menüler, işletme olarak menünüzde bir güncelleme yapma isteğinizin olması anından itibaren eski bir ürün haline gelir. Wibu, kullanım yapısındaki kolaylık ile menülerinizi ihtiyaç duyduğunuz zaman güncellemenize olanak sağlar.
  • Wibu ile menünüz güncel kalır.
  • Anlık yenilikler kolaylıkla menüye dahil edilebilir.
  • İşletmeniz dijital çağa ayak Wibu ile ayak uydurur.

ÖNERİ VE ŞİKAYET

wibu-detail-5
qr-codeWibu’nun oluşturduğu Öneri ve Şikayet paneli ile müşteri geri bildirimlerini takip edebilir, çözüm odaklı bir işletme olduğunuzu müşterilerinize gösterebilir, işletmenizle ilgili müşterilerinizin kafasında oluşacak soru işaretlerini kaldırabilirsiniz.

KAMPANYA YÖNETİMİ

wibu-detail-6
qr-codeWibu hizmeti sayesinde Qr kodu ile menünüzü görüntüleyen müşterilerinize özel teklifler veya fırsatlar sunabilirsiniz. Kağıt menülerden farklı olarak dijital bir ortamda kullanıcıların karşısına çıkan Wibu sayesinde anlık güncellemeler yapabilir ve müşterilerinize kampanyalar sunabilirsiniz.

GÜVENLİK

qr-codeİşlemenizdeki Wibu’yu kullanan müşterilerinizin karşılama portalına nasıl gireceğinin seçilmesi, telefon numarası ile giriş, telefon ve e-postayla kullanıcı hesabının doğrulanması gibi adımları belirleyebilirsiniz.
Bu kullanım sonrası bir veri trafiği söz konusu olacağından güvenlik adımlarının önemi de artıyor olacaktır.

KULLANICI YÖNETİMİ

qr-codeMüşteri memnuniyetinin ve çözümlerinin öneminin işletmeler açısından oldukça arttığı günümüzde, işletmelerin işini kolaylaştırmanın yolu dijital etkenlerden geçmektedir. Wibu kullanıcı yönetimi özelliği ile kullanıcı listesi, bağlantı günlüğü, arıza günlüğü gibi alanlarla işletme ağınızdaki düzenlenme ve kontrolleri kolaylıkla yapabilir, müşterilerinize sunacağınız yenilikleri planlayabilirsiniz.

VERİ ENTEGRASYONU

qr-codeWibu’nun rahat anlaşılan gösterge panelindeki verilere kolaylıkla erişebilir, esnek filtreler ile odak veri çıkarımı yapabilirsiniz. Tüm bu veriler ışığında işletmenizin faaliyet alanını genişletebilir, kullanıcı deneyimlerinin size göstermiş olduğu verilerle, gelir modeli oluşturacak yapıda çalışma prensipleri geliştirebilirsiniz. Sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerle işletmenizin müşteri memnuniyeti açısından gelişmesini, yeni gelir modelleri oluşturulmasını sağlamaya hedeflemekteyiz.