GMS.Net nesnel programlamanın mükemmel bir örneğidir.Günümüz programları Nesne Yönelimli Programlama (Object Oriented Programming) tekniği ile geliştirilmektedir. Bu teknikle yazılmış bir programın geliştiricilerine ve kullanıcılarına bir çok avantaj sunabilmesi ancak kaliteli bir planlama ve ciddi mühendislik zamanı ile mümkün olabilmektedir.
GMS.Net’in e-Defter çözümü basit ve güvenlidir. Kayıtlarınızı mevzuata uygun girilmesini ve entegrasyonunu sağlar. Hata yapmanızı engeller.
GMS.Net Gelir İdaresi, Sosyal Güvenlik Kurumu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İŞKUR, Noterler Birliği ve Türkiye İstatistik Kurumu ile entegre çalışır. Tüm beyan ve bildirgelerinizi elektronik ortamda sorunsuz ve kolayca iletebilirsiniz. Mikrokom yasal mevzuatları takip ederek, yazılımlarını zamanında güncelleyebilmenizi sağlar. Sorun yaşamazsınız.
Dilediğiniz an ihtiyaç duyduğunuz verilere ulaşabilir, işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. GMS.Net aynı anda bir çok pencerede çalışabimenizi sağlayan kaliteli bir tekniğe sahiptir.
GMS.Net en karmaşık işleri sizin için basitleştirir. Ekran formları sadedir. Sizi yormaz. Kolaylıkla etkili sonuçlar elde edersiniz.
GMS.Net’i kullanırken ne yaptığınızı, nasıl sonuçlanacağını bilirsiniz. GMS.Net’de kötü süprizlere yer yoktur. Sizi hatalardan koruyacak ileti mekanizmasına sahitir. GMS.Net ile Kendinizi güven içinde hissedersiniz.
GMS.Net’in tüm modülleri, birbirleri ile uyum içerisinde çalışır. Verierinizi çeşitli entegrasyon seçenekleri ile defter ve beyannamelere kolayca aktarırsınız.
GMS.Net içerisindeki hızlı veri girebileceğiniz bir çok sihirbaz seçeneği ile zaman kazanırsınız.
GMS.Net verilerinizi hızlı ve güvenilir Microsoft SQL Server teknolojisini kullanarak kaydeder. Otomatik yedek alabilir. Dilediğiniz veriyi yedekler dilediğinizi basitçe geri döndürebilirsiniz.