Zor Bir Karar Verdik

Teknolojisini yenileyememesine karşın, üretmiş olduğu yazılımların 2014 yılı sonuna kadar hala kullanılabilmiş olması, ERA’nın ele aldığı konularda ortaya koyduğu çözümlerin ne denli güçlü olduğunu kanıtlamıştır.
Ancak gelişen teknolojilerin iş süreçlerinde etkili olması, artan ihtiyaçlar, müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamızı çözüm arayışına itmiştir.
Müşteri memnuniyetini 30 yıl boyunca ön planda tutan ERA, muhasebe yazılımlarında tümleşik ihtiyaçları çevreleyebilen az sayıda yazılım firması üzerinde bir araştırma yaparak en kaliteli ürünü müşterilerine sunma kararı almıştır.

Mikrokom'un GMS.Net Ürününü Seçtik

Almış olduğumuz bu zor kararı, ancak Mikrokom A.Ş. firması ve üretmiş oldukları GMS.Net çözümü ile karşılaştığımızda uygulayabileceğimizi anladık. karar vermemizde GMS.Net’in basit ve etkili çözümleri ile birlikte Mikrokom A.Ş:’nin ERA gibi müşteri odaklı bir firma olması etkili oldu.

Müşterilerimiz ile Görüştük

Müşterilerimizin her biri ile yüzyüze görüşerek vermiş olduğumuz kararuı nedenleri ile birlikte anlatıık. Müşterilerimiz istisnasız karaımızın kendileri için doğru olduğundan emin olduklarını bize ilettiler. Müşterilerimizin geçiş operasyonlarını rahat ve güvenli yapabilmeleri için gerekli hazırlıkları başlattık. hazırlıklar 4 ay sürdü.

GMS.Net'e Geçişi Başarı ile Tamamladık

Kasım ayının başında lisaslama, eğitim ve veri geçiş işlemlerini başlattık.
2015 Ocak içerisinde müşterilerimizin geçiş işlemini yüzde yüze yakın bir oranda başarı ile tamamlamış olduk.

Teşekkürler ..

Öncelikle tüm müşterilerimize güven ve anlayışları için teşekkür ederiz.
Mikrokom A.Ş. nin tüm çalışanları ve sahibi H.Rıza İren beye yakın ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.